Kraków-Śródmieście / Kraków
220 m2
17 000 PLN / 77,27 PLN/m2
 
 
Numer oferty:196/3814/OLW
Rynek:Wtórny
Piętro:Parter
Liczba pięter:4
Rok budowy:1940
Rodzaj budynku:Kamienica
Przeznaczenie:Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal):Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku:Dobry
 
 
 
slideshow Pokaz slajdów
1 z 12
 
 
 
 

OPIS

Victoria Estate prezentuje atrakcyjny lokal użytkowy w okolicy Teatru Bagatela - Stare Miasto!

Nieruchomość:

Lokal znajduje się na parterze kamienicy zlokalizowanej w okolicy Teatru Bagatela - Stare Miasto. Składa się z otwartej powierzchni, zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, do aranżacji Najemcy. Do lokalu prowadzi osobne wejście prosto od ulicy. Lokal z dużą ilością okien wychodzących na główną ulicę. Ogrzewanie gazowe. Do użytku najemcy piwnica o powierzchni 20m2. Możliwość prowadzenia działalności o dowolnym charakterze. Atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum miasta przy ulicy generującej duży ruch pieszych. Lokal idealny zarówno pod działalność handlową, usługową jak i gastronomiczną.

Lokalizacja:

Lokal zlokalizowane w centrum Krakowa w bezpośrednim sąsiedztwie Plant - Stare Miasto. W okolicy sklepy, punkty usługowe i handlowe, kawiarnie, restauracje, bary, kluby, kawiarnie, plac Inwalidów, uczelnie wyższe - AGH, UR oraz wydziały UJ - zapewniające duży ruch w okół lokalu. Najbliższy przystanek - Teatr Bagatela - 2 min pieszo.

Komunikacja:

Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24
Autobus: 664, 669

Opłaty: 17000 zł najem netto + media

Polecam i zapraszam do oglądania!
 
Kraków / 220 m2
17 000 PLN / 77,27 PLN/m2
 

KONTAKT DO BIURA:

Natalia Sujdak

opiekun oferty:

Natalia Sujdak

tel.: +48 516 547 102

natalia.sujdak@victoriaestate.pl

 
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych RODO przez firmę Victoria Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Victoria Estate z siedzibą w Kraków (30-504) przy Kalwaryjska 35a/401. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182) oraz zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych (RODO)